Miele 6000 - nowa generacja urządzeń do zabudowy

Miele 6000 - nowa generacja urządzeń do zabudowy

Miele 6000 - nowa generacja urządzeń do zabudowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.03.2013 15:20

Linie wzornicze PureLine oraz ContourLine wyróżniają nową generację urządzeń do zabudowy firmy Miele, która debiutuje pod hasłem Design for Life. Wspólne dla obu linii są m.in. nowe systemy sterowania.

Użytkownik może wybrać model obsługiwany za pomocą "smartfonowego" wyświetlacza M Touch, czy bardziej tradycyjne sterowanie z pokrętłami. Strefa szybkiego wyboru zlokalizowana jest pod panelem sterowania wszystkich urządzeń Generacji 6000. To rozwiązanie daje użytkownikowi możliwość skorzystania z najważniejszych funkcji właściwych dla danego urządzenia: wystarczy dotknąć odpowiednią ikonkę.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Jedną z kluczowych cech linii wzorniczej PureLine jest wykorzystanie dużej powierzchni szkła na froncie urządzeń. Przyciski sterujące oraz wyświetlacze są zintegrowane w jednym, szklanym panelu. Cechą charakterystyczną tej linii są dwa wąskie, dekoracyjne pasy ze stali - stanowiące wizualnie cokół i wieniec urządzeń. Linia PureLine przeznaczona jest do wnętrz o modernistycznym i awangardowym wystroju.

ContourLine zasadniczo różni się od linii Pure, choć i w tym wypadku "centrum dowodzenia" urządzeń znajduje się na szklanym panelu. Posiadają większą proporcję powierzchni stalowych, dających efekt "ramki". Uchwyt, węższy i dłuższy niż w wersji PureLine, stanowi integralną część tego obramowania. Urządzenia ContourLine pasować mają głównie do wnętrz tradycyjnych i rustykalnych.

Obraz
© PureLine - Havana Brown (fot. Materiały prasowe)

Obie linie - PureLine i ContourLine - są tak zaprojektowane, aby urządzenia o różnych wielkościach i funkcjach tworzyły całość. Szuflady do podgrzewania potraw i naczyń, piekarniki, urządzenia do gotowania na parze, kuchnie mikrofalowe czy ekspresy do kawy, a nawet płyty kuchenne - każdy element wyposażenia ma do siebie pasować niezależnie od konfiguracji.

Do znanych z poprzedniej generacji urządzeń w stali szlachetnej doszły kolejne warianty kolorystyczne - Obsidian Black, Brilliant White oraz seria Havana Brown. Wszystkie oferowane są w linii PureLine - ContourLine, z założenia bardziej tradycyjna, pozostaje w stalowej konwencji.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)