Miej go zawsze na sobie…

Miej go zawsze na sobie…

Miej go zawsze na sobie…
21.05.2008 12:02, aktualizacja: 23.05.2008 19:10

Podczas transportu nasz laptop stale jest narażony na ewentualne
uszkodzenia. Przeważnie dokonując zakupu nowego notebooka od razu
decydujemy się na podręczną walizkę, torbę lub plecak, które mają
ułatwić nam jego przenoszenie oraz zabezpieczyć go przed działaniem
warunków atmosferycznych i uszkodzeniami mechanicznymi

Coraz częściej z Internetu korzystamy nie tyko w domu, szkole czy pracy, ale również podczas podróży. Pozwalają na to zainstalowane w miejscach publicznych punkty bezprzewodowego dostępu do sieci oraz usługi mobilnego Internetu oferowane przez operatorów telefonii komórkowych.

Obraz

Podczas transportu nasz laptop stale jest narażony na ewentualne uszkodzenia. Przeważnie dokonując zakupu nowego notebooka od razu decydujemy się na podręczną walizkę, torbę lub plecak, które mają ułatwić nam jego przenoszenie oraz zabezpieczyć go przed działaniem warunków atmosferycznych i uszkodzeniami mechanicznymi.

Jeśli dopiero planujemy zakup nowego pokrowca warto przyjrzeć się ofercie firmy Built. Proponuje nam ona ciekawy plecak ściśle przylegający do naszych pleców, który sprawi, że transport przenośnego komputera osobistego będzie niezwykle łatwy i wygodny. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach - Medium (56cm x 39,5cm x 3cm) oraz Large (59cm x 43cm x 3cm) i pomieści komputery, których przekątna matrycy wynosi od 12 do 17 cali. Dodatkowo możemy go do siebie dopasować dzięki regulacji pasków.

|

Obraz

|
| --- |

Gdy zastanie nas deszcz nie musimy się martwić o nasz sprzęt, gdyż zewnętrzna strona plecaka jest wodoodporna. Został on wykonany z neoprenu ze wstawkami z lekkiej, pozwalającej skórze oddychać tkaniny. Materiały te stanowią dobrą i elastyczną ochronę dla naszego komputera oraz akcesoriów. Cena: 80 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)