Microsoft ujawnił nowe pady do Xboxa

Microsoft zaprezentował kolejną serię kontrolerów, które otrzymały nazwę Sport White Special Edition. Pierwszy pad do konsoli Xbox One jest już dostępny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Microsoft zaprezentował nowe pady do Xboxa
Microsoft zaprezentował nowe pady do Xboxa (Materiały prasowe)
WP

Amerykański producent ciągle dopracowuje koncepcje swoich sprzętów i wrzuca na rynek wznowione serie. Jeśli chodzi o nowego pada do Xboxa, Microsoft przede wszystkim zajmuje się wyglądem i wersjami kolorystycznymi.

Kontroler Xbox Controller Sport White Special Edition jest już dostępny, jednak do użytkowników trafi dopiero pod koniec lipca, zgodnie z oficjalną datą wydania - 31 lipca 2018 roku. Koszt nowego pada wyniesie 70 dolarów, czyli około 260 złotych. Właśnie w tej cenie dostaniemy biały kontroler z miętowymi i srebrnymi akcentami oraz z gumowym wykończeniem. Będzie on współpracować z Xboksem One X, Xboksem One S, Xboksem One, a także Windows 10. Pad będzie wspierał technologię Bluetooth, a oprócz tego będziemy mogli podłączyć słuchawki z wyjściem 3,5 mm.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Microsoft obiecuje też, że w kolejnych miesiącach przedstawi nowe modele ze "sportowej" edycji. Na chwilę obecną nie ma informacji odnośnie dat ich wydań.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP