Microsoft ujawnił nowe pady do Xboxa

Microsoft ujawnił nowe pady do Xboxa12.07.2018 10:51
Microsoft ujawnił nowe pady do Xboxa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Microsoft zaprezentował kolejną serię kontrolerów, które otrzymały nazwę Sport White Special Edition. Pierwszy pad do konsoli Xbox One jest już dostępny.

Amerykański producent ciągle dopracowuje koncepcje swoich sprzętów i wrzuca na rynek wznowione serie. Jeśli chodzi o nowego pada do Xboxa, Microsoft przede wszystkim zajmuje się wyglądem i wersjami kolorystycznymi.

Kontroler Xbox Controller Sport White Special Edition jest już dostępny, jednak do użytkowników trafi dopiero pod koniec lipca, zgodnie z oficjalną datą wydania - 31 lipca 2018 roku. Koszt nowego pada wyniesie 70 dolarów, czyli około 260 złotych. Właśnie w tej cenie dostaniemy biały kontroler z miętowymi i srebrnymi akcentami oraz z gumowym wykończeniem. Będzie on współpracować z Xboksem One X, Xboksem One S, Xboksem One, a także Windows 10. Pad będzie wspierał technologię Bluetooth, a oprócz tego będziemy mogli podłączyć słuchawki z wyjściem 3,5 mm.

289498848572046330
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Microsoft obiecuje też, że w kolejnych miesiącach przedstawi nowe modele ze "sportowej" edycji. Na chwilę obecną nie ma informacji odnośnie dat ich wydań.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)