Microsoft ujawnił nowe pady do Xboxa

Microsoft ujawnił nowe pady do Xboxa

Microsoft ujawnił nowe pady do Xboxa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.07.2018 10:51, aktualizacja: 12.07.2018 13:08

Microsoft zaprezentował kolejną serię kontrolerów, które otrzymały nazwę Sport White Special Edition. Pierwszy pad do konsoli Xbox One jest już dostępny.

Amerykański producent ciągle dopracowuje koncepcje swoich sprzętów i wrzuca na rynek wznowione serie. Jeśli chodzi o nowego pada do Xboxa, Microsoft przede wszystkim zajmuje się wyglądem i wersjami kolorystycznymi.

Kontroler Xbox Controller Sport White Special Edition jest już dostępny, jednak do użytkowników trafi dopiero pod koniec lipca, zgodnie z oficjalną datą wydania - 31 lipca 2018 roku. Koszt nowego pada wyniesie 70 dolarów, czyli około 260 złotych. Właśnie w tej cenie dostaniemy biały kontroler z miętowymi i srebrnymi akcentami oraz z gumowym wykończeniem. Będzie on współpracować z Xboksem One X, Xboksem One S, Xboksem One, a także Windows 10. Pad będzie wspierał technologię Bluetooth, a oprócz tego będziemy mogli podłączyć słuchawki z wyjściem 3,5 mm.

Obraz
© Materiały prasowe

Microsoft obiecuje też, że w kolejnych miesiącach przedstawi nowe modele ze "sportowej" edycji. Na chwilę obecną nie ma informacji odnośnie dat ich wydań.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)