Messenger wprowadza grupowe połączenia głosowe

Messenger wprowadza grupowe połączenia głosowe21.04.2016 11:46
Messenger wprowadza grupowe połączenia głosowe

Skype pod coraz większym ostrzałem? Messenger wprowadza kolejną funkcję, która może wbić następny gwóźdź do trumny tego komunikatora. Jeśli macie pobraną najnowszą wersję facebookowego Messengera, najpóźniej w ciągu 24 godzin powinniście otrzymać możliwość prowadzenia grupowych rozmów głosowych z waszymi znajomymi.

Skype pod coraz większym ostrzałem? Messenger wprowadza kolejną funkcję, która może wbić następny gwóźdź do trumny tego komunikatora. Jeśli macie pobraną najnowszą wersję facebookowego Messengera, najpóźniej w ciągu 2. godzin powinniście otrzymać możliwość prowadzenia grupowych rozmów głosowych z waszymi znajomymi.

Grupowe wiadomości znacząco ułatwiają komunikację w rodzinie czy wśród przyjaiół. Od teraz Messenger umożliwia także prowadzenie rozmów głosowych z osobami znajdującymi się w grupie. O limit uczestników nie musicie się martwić - maksymalna liczba rozmówców to aż 50 osób, co w praktyce raczej nie powinno być uciążliwym ograniczeniem.

By rozpocząć rozmowę głosową, wystarczy w okienku czatu z grupą wybrać symbol słuchawki. Stąd zostaniemy następnie przeniesieni do kolejnego ekranu, gdzie wskażemy, z którymi dokładnie uczestnikami chcemy się połączyć.

Ciekawe kiedy doczekamy się grupowych wideorozmów...

słk

To ważne! Jak nie dać się oszukać fali fałszywych postów na Facebooku?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nowa konsola Sony to PlayStation Neo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)