Messenger wprowadza grupowe połączenia głosowe

Messenger wprowadza grupowe połączenia głosowe

Messenger wprowadza grupowe połączenia głosowe
21.04.2016 11:46, aktualizacja: 21.04.2016 16:18

Skype pod coraz większym ostrzałem? Messenger wprowadza kolejną funkcję, która może wbić następny gwóźdź do trumny tego komunikatora. Jeśli macie pobraną najnowszą wersję facebookowego Messengera, najpóźniej w ciągu 24 godzin powinniście otrzymać możliwość prowadzenia grupowych rozmów głosowych z waszymi znajomymi.

Skype pod coraz większym ostrzałem? Messenger wprowadza kolejną funkcję, która może wbić następny gwóźdź do trumny tego komunikatora. Jeśli macie pobraną najnowszą wersję facebookowego Messengera, najpóźniej w ciągu 2. godzin powinniście otrzymać możliwość prowadzenia grupowych rozmów głosowych z waszymi znajomymi.

Grupowe wiadomości znacząco ułatwiają komunikację w rodzinie czy wśród przyjaiół. Od teraz Messenger umożliwia także prowadzenie rozmów głosowych z osobami znajdującymi się w grupie. O limit uczestników nie musicie się martwić - maksymalna liczba rozmówców to aż 50 osób, co w praktyce raczej nie powinno być uciążliwym ograniczeniem.

By rozpocząć rozmowę głosową, wystarczy w okienku czatu z grupą wybrać symbol słuchawki. Stąd zostaniemy następnie przeniesieni do kolejnego ekranu, gdzie wskażemy, z którymi dokładnie uczestnikami chcemy się połączyć.

Ciekawe kiedy doczekamy się grupowych wideorozmów...

słk

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nowa konsola Sony to PlayStation Neo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)