Medisana TargetScale - futurystyczna waga

Medisana TargetScale - futurystyczna waga
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

03.07.2012 12:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TargetScale marki Medisana to kolejne urządzenie tak absorbujące, by odchudzający się nie mieli czasu myśleć o jedzeniu. Właściwy kierunek!

Do tego waga przypomina urządzenie ze „Star Treka”, więc przypadnie do gustu fanom serialu. Pulsujące kręgi na wadze w sumie nie są niezbędne do tego, by urządzenie spełniało swoją funkcję, ale przecież nie przeszkadzają.

Waga łączy się z urządzeniem z iOS za pomocą darmowej aplikacji VitaDock. Umożliwia to śledzenie postępów w traceniu wagi lub ułatwia kontemplację braku takowych postępów.

TargetScale oblicza też BMI, podaje zawartość tłuszczu i płynów w organizmie oraz masę mięśni. Wskaże także, ile ważą…. kości w naszym ciele, co na zawsze rozwieje wątpliwości tych, którzy twierdzą, że nie mogą schudnąć z uwagi na „ciężkie kości”.

Waga przechowuje informacje o czterech użytkownikach i nie musi się w tym celu łączyć z aplikacją na żadnym iPhonie. Ale może!

A podświetlające się kręgi? Zależnie od tego, w którym kierunku się zapalają, wskazują, czy schudliśmy, czy przytyliśmy.

Cena TargetScale wynosi 130 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)