MediaMarkt – dostawa jeszcze tego samego dnia

MediaMarkt – dostawa jeszcze tego samego dnia
Źródło zdjęć: © East News | MICHAL KOSC/REPORTER
Łukasz Michalik

24.02.2020 19:28, aktual.: 24.02.2020 20:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oczekiwanie na sprzęt, kupiony online w elektromarkecie, będzie jeszcze krótsze. Sieć sklepów MediaMarkt wprowadza możliwość dostawy w dniu zamówienia. Niestety, nie wszyscy z niej skorzystają.

Dostawa jeszcze tego samego dnia. Taką usługę wprowadza do swojej oferty MediaMarkt. Niestety, na razie dotyczy to tylko wybranych sklepów. Z nowej możliwości skorzystają klienci w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie.

Szybka dostawa jest możliwa w przypadku produktów, wyróżnionych w sklepie internetowym informacją "Dostarczymy dziś". Aby z niej skorzystać, należy zamówić produkt do 11:30 lub 17:30.

MediaMarkt - dostawa

W przypadku pierwszej opcji, przesyłka zostanie dostarczona tego samego dnia w przedziale 14-17. Dla późniejszych zamówień przewidywana jest dostawa wieczorem, w godzinach 18:30 – 22. Koszt szybkiej dostawy wynosi 14,99 zł.

Co istotne, MediaMarkt ma w planach rozwój usług – w niedalekiej przyszłości o kolejne 7 miast. Szczególnie niecierpliwi klienci mogą – jak dotychczas – skorzystać z opcji odbioru w sklepie. Jeśli kupiony online produkt fizycznie znajduje się w placówce, można się po niego zgłosić po godzinie od zamówienia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)