Mayor - pierwszy telefon od Global Technology

Mayor - pierwszy telefon od Global Technology

Mayor - pierwszy telefon od Global Technology
24.08.2011 12:52, aktualizacja: 04.03.2013 00:01

Firma KL Trade debiutuje w segmencie telefonów komórkowych modelem GT Mayor. Telefon przeznaczony jest dla seniorów i osób, które cenią łatwość komunikacji. Główną zaletą urządzenia jest dbałość o bezpieczeństwo użytkownika w sytuacjach nagłych, za sprawą przycisku SOS oraz dobrze widocznych i oznakowanych klawiszy funkcyjnych usprawniających łączność. My mamy jednak wrażenie, że widzieliśmy ten telefon sygnowany zupełnie inną marką.

Mayor –. z hiszpańskiego senior - to model, wyposażony w czytelny, wyraźnie podświetlony ekran oraz duże klawisze ułatwiające wybieranie numeru czy korzystanie z funkcji telefonu. Ważną, z punktu widzenia osób starszych, jest możliwość zaprogramowania aparatu w ten sposób, aby po wciśnięciu przycisku SOS, który znajduje się z tyłu obudowy, automatycznie łączył się z wybranym wcześniej członkiem rodziny lub znajomym. Podobne udogodnienie zapewniają klawisze z nadrukowanymi podobiznami kobiety i mężczyzny.

Obraz
© (fot. KL Trade)

Telefon posiada wbudowany budzik, radio, kalkulator, latarkę oraz alarm wibracyjny. Do wyboru mamy 1. polifonicznych dzwonków. Książka telefoniczna pomieści 250 wpisów, a w pamięć urządzenia można przechowywać do 150 wiadomości tekstowych.Telefon zasilany jest baterią GT IRON o przedłużonej żywotności.

Sugerowana cena: 149 zł

**[ Telefon dla seniora - sprawdź nowości, recenzje, testy ](

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)