Masz pomysł? Nokia pomoże

Masz pomysł? Nokia pomoże

03.09.2009 17:36, aktual.: 04.09.2009 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś rusza IX edycja programu "Make a Connection - Przyłącz się!", w którym młodzi ludzie z całej Polski mogą otrzymać dotację od 2000 do 4500 złotych na realizację swoich projektów związanych z rozwojem lokalnej społeczności. Spośród najciekawszych pomysłów firma Nokia wraz z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży wybiorą te, które otrzymają dofinansowanie na ich realizację.

Do udziału w programie mogą zgłaszać się grupy młodzieży w wieku od 16 do 22 lat, liczące co najmniej 8 osób, które mają ciekawy pomysł na działania na rzecz rozwoju swojej społeczności. Grupy, które otrzymają dotację, przejdą bezpłatnie profesjonalne szkolenia z takich jak zagadnień jak współpraca w grupie, planowanie harmonogramu działań i budżetu, rozwiązywanie konfliktów w grupie czy zarządzanie projektem, organizowane przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Projekty można zgłaszać do 19. października. Wszelkie informacje o tym jak składać wnioski, zamieszczone są na stronie internetowej www.makeaconnection.pl. Zwycięskie projekty zostaną zrealizowane miedzy 1. lutego a 31. sierpnia 2010 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)