Masz coś do ukrycia? Ten program jest dla ciebie

Masz coś do ukrycia? Ten program jest dla ciebie

Masz coś do ukrycia? Ten program jest dla ciebie
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
14.05.2012 15:56, aktualizacja: 14.05.2012 16:09

Jeśli przenosisz na dyskach USB ważne dane i nie chciałbyś, aby ktokolwiek inny miał do nich dostęp, mamy coś dla ciebie. Ten program ukryje twoje pliki i foldery.

Wise Folder Hider to darmowy i łatwy w obsłudze program do zabezpieczania poufnych danych przed nieautoryzowanym dostępem. Pozwala ukryć pliki i foldery, zarówno na dyskach lokalnych, jak i przenośnych. Obsługuje metodę przeciągnij i upuść. Po zablokowaniu dostępu do wybranych danych, ich odczyt nie jest możliwy, nawet z poziomu różnych programów lub wiersza poleceń innych systemów. Jedynym sposobem na odczytanie lub ujawnienie plików i folderów jest podanie hasła.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa, zastosowano mechanizm wykorzystujący podwójne hasło - logowania do programu oraz ujawniana danych. Szybkie i wygodne ukrywanie plików i folderów możliwe jest za pomocą menu kontekstowego. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać odpowiednie polecenie z menu kontekstowego.

Wise Folder Hider dostępny jest w polskiej wersji językowej. Można go pobrać z naszego katalogu programów, klikając na przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)