Mastercook prezentuje nowe płyty modułowe

Mastercook prezentuje nowe płyty modułowe

Mastercook prezentuje nowe płyty modułowe
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.12.2012 13:03

Płyty modułowe marki Mastercook stanowią rozwiązanie dla tych, którzy w kuchni cenią zarówno gotowanie z użyciem gazu, jak i energii elektrycznej.

Sterowana dotykowo płyta indukcyjna ID32S posiada dwa pola grzejne o średnicy 1. cm, wyposażone w funkcję Booster. Dzięki niej możliwy jest natychmiastowy dostęp do maksymalnej mocy grzania i szybkie podgrzanie np. dużego garnka z zupą. Urządzenie wyposażone jest również w minutnik sterujący czasem pracy wybranego pola i funkcję blokady panelu sterowania.

Do miłośników tradycyjnego gotowania na gazie adresowana jest płyta gazowa GCF32SI. Urządzenie posiada dwa palniki, osadzone na czarnej tafli ze szkła hartowanego. Łatwą i bezpieczną obsługę płyty umożliwiają automatyczne zapalacze palników w pokrętłach oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Zestaw uzupełnienia płyta ceramiczna C5D3. S z dwoma polami grzejnymi - jednym o podwójnej średnicy i drugim mniejszym. Zastosowana w niej funkcja High Light sprawia, że pola nagrzewają się do żądanej temperatury w krótkim czasie, a 9 poziomów mocy pozwala użytkować płytę w sposób maksymalnie wydajny.

Każda z trzech nowych płyt modułowych marki Mastercook posiada własny panel sterowania, dlatego może być dowolnie zestawiana z innymi lub użytkowana zupełnie niezależnie.

Ceny:
Płyta indukcyjna ID32S - około 1000 złotych
Płyta gazowa GCF32SI - około 600 złotych
Płyta ceramiczna C5D32 S - około 700 złotych

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)