MapaMap z dożywotnią aktualizacją map

Strona głównaMapaMap z dożywotnią aktualizacją map
12.12.2014 13:37
MapaMap z dożywotnią aktualizacją map
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nowa wersja aplikacji oferuje licencję Life Time Maps, która oferuje dożywotnią aktualizację map oraz bezterminowy dostęp do funkcji omijania korków.

Najnowsza wersja MapaMap w wersji 8.5, na urządzeniach z dostępem do Internetu będzie uwzględniać korki podczas wyznaczania trasy przejazdu. Nowa funkcjonalność mogła powstać dzięki zebraniu w jednej bazie danych informacji o sytuacji na polskich drogach z wielu miejsc na raz. Dane o natężeniu ruchu samochodów pochodzą z kilku źródeł, między innymi od dotychczasowych użytkowników nawigacji MapaMap, od użytkowników aplikacji mobilnej RadarSTOP, od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, a także dzięki danym statystycznym od firm monitorujących pojazdy. W pierwszej kolejności nowa wersja 8.5 została przygotowana dla systemu Android, ale już wkrótce pojawi się również dla systemu iOS.

Najnowszą wersję 8.5 może bezpłatnie przetestować każda osoba posiadająca smartfon lub tablet z systemem Android. Jest ona dostępna do pobrania w sklepie internetowym Google Play na 7 dniowy okres próbny. Jeżeli po okresie 7 dni użytkownik uzna, że najnowsza nawigacja spełnia jego oczekiwania będzie mógł przedłużyć jej działanie w trzech dostępnych rodzajach płatnych licencjach: rocznej, 30 dniowej oraz Life Time Maps. Licencja Life Time Maps gwarantuje działanie nawigacji w sposób nieograniczony czasowo oraz dożywotni dostęp do aktualizacji map i danych o korkach. Zakupu nowych licencji można dokonać w serwisie internetowym MapaMap.

Wraz z premierą nowej wersji nawigacji producent udostępnia także najnowsze mapy Polski z IV kwartału 2014. W nowych mapach główny nacisk został położony na aktualizację bazy adresowej, która powiększyła się o 3,4 mln rzeczywistych punktów adresowych. Dzięki czemu całkowita liczba adresów dostępnych w bazie MapyMap powiększa się do 7,2 mln.

Koszt 30-dniowej licencji, to 9 zł, opcja na 36. kosztuje 49 zł, natomiast licencja Life Time Maps, to wydatek 99 zł (cena bez promocji, to 119 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)