MapaMap na iPhone`a i iPada

MapaMap na iPhone`a i iPada
Źródło zdjęć: © lokalizacja.info

06.12.2013 17:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

MapaMap wypuściła swoją pierwszą nawigację na iOS z mapami typu ON-BOARD. Oznacza to, że mapy są zainstalowane w telefonie lub tablecie, a to nie generuje dodatkowych opłat za transfer danych, tak istotnych szczególnie podczas pobytu za granicą. Kolejną zaletą tego typu rozwiązania jest fakt, że nawigacja działa zawsze - nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do internetu.

MapaMap Polska dla iOS to precyzyjna nawigacja samochodowa typu zakręt po zakręcie, która dodatkowo ostrzeże przed fotoradarami czy przekraczaniem dozwolonej prędkości. Aplikacja zawiera mapy Polski, przygotowane przez firmę Imagis, które m.in. zawierają:

- szczegółową mapę drogową Polski i tysiące planów miast i miejscowości;
- fotoradary stacjonarne i informacje o ograniczeniach prędkości;
- obszerną bazę POI oraz strefy płatnego parkowania;
- dane topograficzne wraz z ukształtowaniem terenu;
- ścieżki rowerowe i szlaki turystyczne;

Informacje o korkach online

MapaMap oferuje także system informacji o korkach. Prezentuje on na mapie natężenie ruchu na drogach w Polsce oraz dostarcza ON-LINE informacje o miejscowych utrudnieniach w ruchu drogowym spowodowanych wypadkami, remontami dróg lub innymi zdarzeniami losowymi.

Pieszo i na rower

Z nawigacji MapaMap można również korzystać podczas wycieczek pieszych lub rowerowych, gdyż producent zadbał, aby w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski.

7 dni za darmo

Imagis, producent MapyMap, jako pierwszy dostawca nawigacji dla iOS z mapami ON-BOARD zaoferował bezpłatne testowania swojej nawigacji przez okres 7 dni. Po bezpłatnym okresie testowym, nawigację MapaMap Polska można przedłużyć na 3. lub 365 dni w cenie:

- wersja 30 dni - 3,95 Euro
- wersja 36. dni - 18,99 Euro

Aplikacja dostępna jest od trzech dni w App Store i obecnie znajduje się na drugim miejscu wśród najchętniej ściąganych bezpłatnych nawigacji.

Polecamy na stronach Lokalizacja.info: Test nawigacji Navmax na Adroid. Sprawdź przed zakupem

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także