MapaMap dla tabletów Manty za darmo

MapaMap dla tabletów Manty za darmo

MapaMap dla tabletów Manty za darmo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.04.2013 10:32, aktualizacja: 29.04.2013 11:39

MapaMap, czyli system map nawigacji samochodowej, został w pełnej wersji udostępniony użytkownikom tabletów Manta MID703. Co ciekawe, MapaMap została udostępniona całkowicie za darmo.

MapaMap to nawigacja zawierająca wszelkie niezbędne informacje wymagane przy nawigacji samochodowej po Polsce. Aplikacja nie tylko poprowadzi użytkownika zakręt po zakręcie, ale również ostrzeże go przed fotoradarami, poinformuje o przekroczeniu dozwolonej prędkości, a także pozwoli na wyszukanie konkretnego obiektu.

Tablet MID70. wyposażony jest w procesor MTK 8377 DUAL CORE 1,2GHz wraz z akceleratorem POWER VR 531 i 1GB pamięci RAM. Pamięć dostępna dla użytkownika to 8GB. Zastosowany ekran o przekątnej 7 cali wyświetla obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Urządzenie ma wbudowany modem 3G dual SIM, co pozwala na połączenie z Internetem bez konieczności znajdowania się w zasięgu sieci WiFi. Za pomocą tabletu można prowadzić rozmowy głosowe oraz uczestniczyć w wideokonferencjach. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 4.1.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)