Manta wprowadza pierwszy w Polsce dekoder DVB-T z obsługą HbbTV

Manta wprowadza pierwszy w Polsce dekoder DVB-T z obsługą HbbTV12.12.2013 13:51
Manta wprowadza pierwszy w Polsce dekoder DVB-T z obsługą HbbTV
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Manta z początkiem przyszłego roku wprowadzi na rynek nowy dekoder DVB-T z obsługą standardu HbbTV. Dekoder pozwala na korzystanie z rozwiązań hybrydowych polskich nadawców telewizyjnych. Urządzenie, poza możliwością odtwarzania materiałów audio, wideo i zdjęć poprzez gniazdo USB, oraz funkcji PVR, jest zintegrowane z platformą usługową Zibra Planet udostępniającą interaktywne serwisy typu SmartTV.

Platforma Zibra Planet oferuje obecnie serwis VOD opracowany we współpracy ze Strefą VOD, gry wideo, wiadomości, serwis meteo i serwis radiowy. Zestaw udostępnianych usług jest rozbudowywany stawiając na atrakcyjność i różnorodność, oraz funkcje społecznościowe. Wszystkie obecne i przyszłe usługi dostępne będą w języku polskim. Poza oglądaniem telewizji, użytkownik otrzymuje możliwość przeglądania wiadomości, prognozy pogody, grania w gry wideo, i inne.

Zibra Planet w najbliższym czasie pozwoli również na obsługę serwisów interaktywnych za pośrednictwem urządzeń mobilnych i technologii Second Screen. Już niedługo oddane zostaną do użytku aplikacje dla systemów Android, iOS oraz Windows Phone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)