Manta wprowadza pierwszy w Polsce dekoder DVB-T z obsługą HbbTV

Manta wprowadza pierwszy w Polsce dekoder DVB‑T z obsługą HbbTV

Manta wprowadza pierwszy w Polsce dekoder DVB-T z obsługą HbbTV
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.12.2013 13:51, aktualizacja: 12.12.2013 15:18

Manta z początkiem przyszłego roku wprowadzi na rynek nowy dekoder DVB-T z obsługą standardu HbbTV. Dekoder pozwala na korzystanie z rozwiązań hybrydowych polskich nadawców telewizyjnych. Urządzenie, poza możliwością odtwarzania materiałów audio, wideo i zdjęć poprzez gniazdo USB, oraz funkcji PVR, jest zintegrowane z platformą usługową Zibra Planet udostępniającą interaktywne serwisy typu SmartTV.

Platforma Zibra Planet oferuje obecnie serwis VOD opracowany we współpracy ze Strefą VOD, gry wideo, wiadomości, serwis meteo i serwis radiowy. Zestaw udostępnianych usług jest rozbudowywany stawiając na atrakcyjność i różnorodność, oraz funkcje społecznościowe. Wszystkie obecne i przyszłe usługi dostępne będą w języku polskim. Poza oglądaniem telewizji, użytkownik otrzymuje możliwość przeglądania wiadomości, prognozy pogody, grania w gry wideo, i inne.

Zibra Planet w najbliższym czasie pozwoli również na obsługę serwisów interaktywnych za pośrednictwem urządzeń mobilnych i technologii Second Screen. Już niedługo oddane zostaną do użytku aplikacje dla systemów Android, iOS oraz Windows Phone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)