Trwa ładowanie...
d47h2ux

Manta naprawi bezpłatnie wszystkie wadliwe dekodery

W odpowiedzi na wyniki kontroli Urzędu Komunikacji Elektronicznej, firma Manta Multimedia postanowiła bezpłatnie wymienić wszystkie zasilacze dostępne w dekoderach do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej Manta DVBT12. Nowe urządzenia zostały poddane kolejnym pomiarom i pomyślnie przeszły wszystkie testy, spełniając tym samym wymogi normy EMC.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Manta naprawi bezpłatnie wszystkie wadliwe dekodery
(Materiały prasowe)
d47h2ux

Badania zostały wykonane przez Laboratorium Badawcze ELTEST w Warszawie, akredytowane w tym zakresie przez Polskie Centrum Akredytacji, Nr AB 012". Wyniki okazały się pozytywne i zasilacze do dekoderów Manta DVBT1. nie przekraczają już dopuszczalnego poziomu zakłóceń elektromagnetycznych. Oznacza to, że dekoder Manta DVBT12 spełnia wszystkie wymogi Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Jednocześnie przypominamy, że Manta wymienia bezpłatnie starsze zasilacze. We wszystkich urządzeniach, które trafią do serwisu, przewód niespełniający normy EMC zostanie bezpłatnie wymieniony na nowy, zgodny z wyżej wymienioną normą. Wszystkie osoby chcące wymienić swój zasilacz, będą mogły zrobić to bezpłatnie, po zgłoszeniu się do serwisu Manty telefonicznie pod numerem +48 (22) 332 34 63 (w godzinach od 9:0. do 17:00), lub drogą e-mailową pod adresem serwis@manta.com.pl.

Nowy zasilacz zostanie dostarczony pocztą lub kurierem na koszt Manty.

Zobacz: Jak płacić mniej za ogrzewanie? 6 sposobów na oszczędzanie

Tunery DVB-T w supercenach! Kliknij i sprawdź oferty!

d47h2ux

Podziel się opinią

Share
d47h2ux
d47h2ux
Więcej tematów