Manta Multimedia rozszerza ofertę głośników

Manta Multimedia rozszerza ofertę głośników
Źródło zdjęć: © IDG

04.04.2008 13:00, aktual.: 04.04.2008 13:27

Nowością głośnikową firmy Manta jest zestaw do projekcji dźwięku przestrzennego, wielokanałowa kolumna MM5400 SoundStage. Zestaw głośnikowy został wprowadzony do oferty w marcu, a od kwietnia jest dostępny w sieciach dużych marketów oraz partnerskim sklepie internetowym firmy.

W zestawie MM540. zastosowano technologię SRS SelektiveSound, która poprzez dokładną kontrolę kierunku dźwięku powoduje, że odbiorca słyszy go z przodu, z boku oraz z tyłu. SoundStage dostarcza 193 W z dynamicznym basem. W ponad metrowym zestawie zamontowano 12 głośników pełnozakresowych, 1 wysokotonowy oraz 2 głośniki niskotonowe, zapewniając wielokanałowy dźwięk surround 5.1. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, a każdą sekcję głośników można regulować z osobna.

Obraz
© (fot. IDG)

Czarna drewniana obudowa oraz plastikowa wyprofilowana dolna część, w której umieszczono panel sterujący nadają powagi temu urządzeniu. U spodu na szerokiej podstawie znajdziemy kilka gumowanych nóżek amortyzujących i stabilizujących zestaw. Całość uzupełnia ściągana maskownica obleczona materiałem, skrywająca wnętrze SoundStage. Po prawej stronie zamieszczone zostały wejścia: AUX ( prawe/lewe ), 5.1 ( Pro Logic II ), gniazdo antenowe FM, gniazdo AM. Ciekawostką jest umieszczenie w MM5400 dwuzakresowego tunera radiowego.

Zestaw polecany jest dla tych, którzy nie dysponują przestrzenią mieszkalną lub pragnących skompletować w jednym miejscu estetyczny zestaw kina domowego.

Dodatkowe informacje:

pasmo przenoszenia: 45Hz - 20kHz

P.M.P.O. - 5400 Wat

moc głośników 193 W

radio FM/AM i pilot

system SRS SelektiveSound

15 głośników - opracowany system dla efektu 5.1

obudowa z drewna

tunel powietrzny pozwalający na otrzymanie poszerzonego zakresu basów

wymiary 114x20x28

wejście 5.1 CH / 2.1 CH

Sugerowana cena detaliczna ok.: 599 pln

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)