Mały domek na skraju miasta

Mały domek na skraju miasta

Mały domek na skraju miasta
Źródło zdjęć: © eBay
25.09.2007 12:34, aktualizacja: 25.09.2007 13:06

Jeśli szukasz nowego, bezpiecznego mieszkanka dla siebie i
swoich bliskich nie lada gratka czeka Cię na serwisie aukcyjnym eBay

Do kupienia jest działka o powierzchnia 57 akrów. 10 minut jazdy do drogi międzystanowej nr. 90 i półtorej godziny na wschód od miasteczka Spokane w stanie Waszyngton. Z zabudowań gospodarczych znajduje się tam tylko jeden metalowy barak. Nie robiący szczególnego wrażenia. Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy.

Czy ten kawałek zachwaszczonego gruntu i blaszana buda miałyby być bezpiecznym miejscem, szczególnie że zupełnie niedaleko znajduje się miejscowość o nazwie... Moscow?
Na działce, prócz blaszanej hali znajduje się też 16 betonowych, nie rzucających się w oczy budowli. Najokazalszymi z nich jest 3 silosy o średnicy 160 stóp (48.7 metra). Jeśli w nim urządzisz sypialnie, możesz spać spokojnie. Drzwi ważą 155 ton. Nie przejmujcie się, prawie ich nie widać. A otwierają się po naciśnięciu jednego guzika.

Obraz
© plan rezydencji

Pozostałe budynki są nie mniej okazałe, "Power Dome" ma średnicę 125 stóp (38 metrów) i wysokość 65 stóp (19.8 metrów). Wewnątrz można urządzić dużą imprezę. Albo też postawić normalny dom, zostanie jeszcze sporo miejsca na spory ogródek. Mamy też budynki piętrowe. Na pierwszym piętrze mamy 30 stóp i 40 stóp do sufitu. Na niższym piętrze do dyspozycji mamy 30 stóp w okręgu i 20 do sufitu. Wejście na każde z pięter chronione jest lekkimi 50 tonowymi drzwiami.

Cena wywoławcza za całość - $1 500 000, niewygórowana cena jak za kompleks wyrzutni rakiet Titan. Niestety rakiety i głowice nie wchodzą w tą aukcje. Trzeba je nabyć oddzielnie.

[k-o]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)