Magiczna kostka? Nie, to bardzo oryginalny okap

Magiczna kostka? Nie, to bardzo oryginalny okap

Magiczna kostka? Nie, to bardzo oryginalny okap
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.03.2014 10:55

Nowy model okapu Ciarko Design to urządzanie stworzone z myślą o użytkownikach ceniących oryginalną formę, designerski wygląd oraz solidne parametry techniczne. Zaprojektowany w formie kostki, nadaje kuchni oryginalnego, popartowego charakteru.

Cube Neon jest młodszym bratem popularnego i cenionego okapu Cube Ciarko Design. To, co wyróżnia nowy model, to nowoczesny design, geometryczna forma i wyrazisty, odważny kolor. Oryginalny wzór, w postaci charakterystycznej kratki na obudowie, oraz intensywny, neonowy kolor poszczególnych elementów mogą pomóc przełamać wystrój minimalistycznych pomieszczeń.

Okap wyposażony został w pośrednią komorę pochłaniania, czyli system zwiększający skuteczność zasysania oparów. Już na drugim biegu urządzenie jest w stanie pochłonąć i przefiltrować opary z przednich palników. Okap może pracować w dwóch trybach: jako wyciąg i pochłaniacz. Oznacza to, że urządzenie sprawdzi się także w pomieszczeniach, w których podłączenie do szybu wentylacyjnego nie jest możliwe. Dzięki zamontowaniu filtrów węglowych kasetonowych, okap pracuje jako pochłaniacz i skutecznie oczyszcza powietrze.

Cube Neon wykonany został z aluminium i szkła dekoracyjnego. Wydajność urządzenia to 60. m³/h. Dodatkowo na komfort pracy podczas gotowania wpływa oświetlenie paskowe LED o mocy 6 W. Sterowanie okapem odbywa się za pomocą panelu dotykowego lub smartfona.

Model Cube Neon dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)