Lynx Downtown - grill za 6000 złotych

Lynx Downtown - grill za 6000 złotych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.06.2013 10:06

Grill elektryczny Downtown marki Lynx ma oferować moc i wydajność porównywalną do stacjonarnych grilli gazowych. Tak przynajmniej przekonuje producent, a wraz z tym zapewnieniem przybija niebagatelna cenę - prawie 6000 złotych.

Obojętnie czy mamy do czynienia z grillem tradycyjnym czy elektrycznym, ich cena zazwyczaj nie jest wysoka. Jak więc kwotę oczekiwaną za Downtown uzasadnia producent?

Urządzenie ma moc 180. W, co pozwalać ma na osiąganie temperatury na poziomie prawie 400 stopni Celsjusza. Dzięki temu ma oferować efekty zbliżone do tych osiąganych na grillu węglowym czy gazowym, ale bez użycia płomienia. Dodatkowo, specjalna powłoka zapobiegać ma przypalaniu i przywieraniu mięsa do powierzchni rusztu.

Obudowa urządzenia wykonana jest z grubej i solidnej stali nierdzewnej. Sterowanie parametrami pracy urządzenia odbywa się przez tradycyjne pokrętło, a ustawiona temperatura pokazywana jest na umieszczonym powyżej niego wyświetlaczu. Oprócz niego jeszcze niebieska lampka LED, która informuje o tym, czy urządzenie jest aktualnie włączone.

Lynx Downtown to solidne urządzenie, ale jego cena powinna być znacznie niższa.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)