Lumipad - elektroniczny notes na lodówkę

Lumipad - elektroniczny notes na lodówkę

Lumipad - elektroniczny notes na lodówkę
Źródło zdjęć: © gadgets.co.uk
25.11.2008 23:55, aktualizacja: 26.11.2008 10:37

Lumipad to zasilany bateriami, bardzo ciekawy i funkcjonalny gadżet, który po przymocowaniu do drzwi lodówki umożliwia zostawienie współlokatorom krótkich treści...

Czasem zdarza się tak, iż przegapimy zostawione nam wiadomości zapisane w tradycyjnych notesach czy na karteczkach przyklejanych na lodówkę. Jeśli mamy z tym problem być może rozwiąże go _ Lumipad _ – zasilany bateriami, bardzo ciekawy i funkcjonalny gadżet, który po przymocowaniu do drzwi lodówki umożliwia zostawienie współlokatorom krótkich treści.

Elektroniczny notes został wyposażony w „silny” magnes pozwalający przyczepić go do lodówki, „łatwościeralny” ekran o przekątnej 5 cali oraz podświetlenie z czujnikiem ruchu. Zasilany jest czterema bateriami typu AAA, a jego wymiary to 11,5 cm x 14 cm. W zestawie znajdziemy dodatkowo specjalne pióro – „_ LumiPen _”. umożliwiające tworzenie zapisków. Za każdym razem, gdy ktoś przejdzie obok tabliczki informacje na niej zapisane zostaną podświetlone.

Urządzenie pozwoli na przypominanie o ważnych datach, godzinach spotkań, zadaniach do wykonania itp. Cena: _ 149 złotych _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)