Logitech wzbogaca ofertę pilotów Hormony

Logitech wzbogaca ofertę pilotów Hormony

Logitech wzbogaca ofertę pilotów Hormony
Źródło zdjęć: © Logitech
04.03.2010 12:59, aktualizacja: 04.03.2010 14:01

Logitech rozszerza linię pilotów Logitech Harmony, prezentując Logitech Harmony 600 i Logitech Harmony 650. Tym samym daje użytkownikom kontrolę nad ulubionymi urządzeniami za pośrednictwem jednego pilota.

Aby automatycznie włączyć odpowiednie urządzenie i wybrać dla niego ustawienia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Po zakończeniu jednorazowej konfiguracji online należy wybrać odpowiednią czynność, na przykład „Oglądaj DVD”, a pilot Logitech Harmony automatycznie włącza odpowiednie urządzenie.

Obraz
© Logitech Harmony 60. (fot. Logitech)

W pilocie Logitech Harmony 60. wszystkie polecenia potrzebne do obsługi danego urządzenia, takie jak włączanie i regulacja głośności, wyświetlą się na monochromatycznym wyświetlaczu. W razie potrzeby ekran może nawet udzielić pomocy - wystarczy nacisnąć przycisk Help i odpowiedzieć na pojawiające się pytania.

Tym, którzy wolą kolorowe ekrany, Logitech proponuje Logitech Harmony 650, na którego wyświetlaczu można zobaczyć ikony ulubionych programów oraz polecenia odpowiednie dla używanego sprzętu. Podczas oglądania telewizji na ekranie pojawiają się ikony najważniejszych kanałów, dzięki którym można wybrać ulubiony program za pomocą jednego kliknięcia - nie trzeba wpisywać czy zapamiętywać numeru, pod którym się znajduje. Oba piloty mogą zastąpić do pięciu innych kontrolerów, eliminując wszystkie związane z nimi komplikacje i bałagan. Nowe modele dołączają do wciąż rozwijanej przez Logitech linii Harmony w skład której wchodzą: Logitech Harmony 70. z funkcją doładowania, który kontroluje do sześciu urządzeń oraz pilot Logitech Harmony One z zachwycającym dotykowym wyświetlaczem.

Obraz
© Logitech Harmony 65. (fot. Logitech)

Nigdy więcej kodów dostępu

Ustawienie pilota Logitech Harmony jest proste. Wystarczy podłączyć go do komputera i zainstalować dołączone oprogramowanie. Potem należy już tylko wprowadzić numery serii i modele urządzeń, a software Logitech Harmony zrobi całą resztę. Logitech Harmony będzie wirtualnie kontrolować każde domowe urządzenie działające na podczerwień - od odtwarzaczy kaset wideo po odtwarzacz Blu-ray.

Logitech wspiera ponad 25. tysięcy urządzeń, oferowanych przez ponad 5 tysięcy producentów. Baza sprzętów jest rozbudowywana każdego dnia, więc pilot będzie działał także z tymi urządzeniami, które dopiero dołączą do domowych centrów rozrywki.

Logitech Harmony 600 będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 249 PLN, natomiast Logitech Harmony 650 w sugerowanej cenie detalicznej 329 PLN. Oba nowe modele pilotów mają być dostępne na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych w marcu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)