Logitech Comfort Lapdesk - nowa podkładka pod notebooka

Logitech Comfort Lapdesk - nowa podkładka pod notebooka

Logitech Comfort Lapdesk - nowa podkładka pod notebooka
Źródło zdjęć: © logitech.com
11.12.2008 08:43, aktualizacja: 11.12.2008 09:40

Firma Logitech wprowadziła do swojej oferty nową stylową podkładkę pod notebooka, mającą poprawić komfort naszej pracy niezależnie od tego gdzie będziemy korzystać z osobistego komputera...

Firma _ Logitech _wprowadziła do swojej oferty nową stylową podkładkę pod notebooka – _ Comfort Lapdesk _, mającą poprawić komfort naszej pracy niezależnie od tego gdzie będziemy korzystać z osobistego komputera. Dzięki stabilnej podstawie pozwoli ona na wygodnie użytkowanie laptopa np. w łóżku, w fotelu, na sofie lub na podłodze, zapewniając przy tym prawidłową cyrkulację powietrza i zapobiegając tym samym jego przegrzaniu.

Podkładka została zaprojektowana z myślą o użytkownikach przenośnych komputerów PC i Mac wyposażonych w matrycę o maksymalnej przekątnej wynoszącej 17 cali. Specjalna czterowarstwowa powierzchnia ochroni nasze ciało przed ciepłem wydzielanym przez podzespoły notebooka. Przy produkcji _ Comfort Lapdesk _ wykorzystano m.in. wykonaną z poliestru i poliuretanu tkaninę tworzącą siateczkę. Jest ona miła i delikatna w dotyku, a w dodatku w jej wnętrzu następuje optymalna cyrkulacja powietrza. Ma to duże znaczenie w przypadku, kiedy będzie ona w bezpośrednim kontakcie z naszym ciałem –. np. podczas opierania jej na udach czy na kolanach.

Producent informuje, iż powierzchnia podstawki nie współpracuje z komputerowymi myszami. Jak na razie gadżet nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Na rynku ma się pojawić w lutym przyszłego roku, a jego *cena *ma wynosić _ 39,99 dolarów _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)