Litter Robot - odkurzacz dla kota

Litter Robot - odkurzacz dla kota

Litter Robot - odkurzacz dla kota
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.05.2012 16:15

Koty to bardzo czyste zwierzęta, jednak także i one muszą wychodzić „za potrzebą”. Sprzątanie kocich odchodów nie jest najprzyjemniejszą pracą – na szczęście może w tym wyręczyć cię to urządzenie.

Litter Robot to gadżet, który przyda się w domu miłośników kotów. Automat sprzątnie nieczystości twojego pupila i zapewni mu czysty żwirek –. a więc zrobi to wszystko, co ty powinieneś, jednak niekoniecznie masz ochotę na tę mało pachnącą pracę. Na pewno przyjemniej jest poświęcić czas potrzebny na sprzątnięcie kuwety na chociażby głaskanie czworonoga.

Jak skorzystać z tego urządzenia? Przede wszystkim musisz nauczyć korzystać kota z kuwety, nawet takiej zwykłej, nie automatycznej. Kiedy już pupil będzie rozumiał, o co w tym chodzi, możesz pozostawić nieczystości pupila w „rękach”. Litter Robota. Zamontowana wewnątrz czuła waga odnotowuje moment, kiedy kot wchodzi do środka urządzenia. Wyczuwa również, gdy zwierzę załatwi swoją potrzebę – wtedy odsiewa nieczystości, zastępując je czystym żwirkiem.

Litter Robot może przydać się także wtedy, gdy musimy zostawić kota na pewien czas bez opieki, ale jeśli często nie ma cię w domu, lepiej zastanów się, czy powinieneś mieć zwierzaka.

Cena: 295 $

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)