Listwa zasilająca Profi

Listwa zasilająca Profi

Listwa zasilająca Profi
Źródło zdjęć: © Hama
03.03.2010 12:05, aktualizacja: 03.03.2010 12:34

Listwa zasilająca Profi wykonana jest z odpornego na temperaturę tworzywa sztucznego i aluminium. Produkt stanowi dobre zabezpieczenie przed przepięciami: nagłymi skokami napięcia spowodowanymi np. przez uderzenie pioruna. W razie zbyt dużego przeciążenia zapewnia odłączenie napięcia.

Listwa Hama Profi dostępna jest w dwóch wersjach: z przewodem o długości 3 lub 5 metrów. W obu przypadkach listwa Hama Profi dysponuje czterema okrągłymi gniazdami z uziemieniem, które są zabezpieczone przed dziećmi. Dostęp do gniazd jest wygodny dzięki ustawieniu ich pod kątem 4. stopni. Listwa dysponuje również dwoma - zabezpieczonymi przeciwprzepięciowo - gniazdami RJ45.

Obraz
© (fot. Hama)

Specjaliści radzą użytkownikom komputerów, aby przez cały rok stosowali się do kilku prostych zasad, dzięki którym zabezpieczą swój sprzęt i dane przed nagłymi wypadkami. Zalecają przede wszystkim: stosowanie listew zasilających oraz zasilaczy awaryjnych, a także regularne tworzenie kopii zapasowych z wrażliwymi danymi oraz wyłączanie urządzeń w czasie szczególnie silnych wyładowań atmosferycznych.

Sugerowana cena wynosi 69,9. zł (wersja z 3-metrowym przewodem) lub 79,90 zł (wersja z 5-metrowym przewodem). Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)