Limitowane odtwarzacze Creative ZEN - Przystanek Woodstock

Limitowane odtwarzacze Creative ZEN - Przystanek Woodstock

Limitowane odtwarzacze Creative ZEN - Przystanek Woodstock
26.08.2010 11:19, aktualizacja: 26.08.2010 13:46

Firma Creative we współpracy z Jerzym Owsiakiem i Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przedstawia limitowaną edycję odtwarzaczy WOODSTOCK z serii ZEN MX oraz ZEN Style.

Produkty, które dostępne będą wyłącznie na polskim rynku, posiadają specjalnie na tę okazję zaprojektowane opakowania. Pudełko, w które został zapakowany odtwarzacz Zen MX jest pokryte wyjątkową grafiką towarzyszącą fanom Przystanku Woodstock na każdym kroku: od plakatów po wykończenie graficzne sceny i jest małym dziełem sztuki samym w sobie. Natomiast kartonik mieszczący w sobie odtwarzacz Zen Style przedstawia logo Przystanku Woodstock wpisane w tęczową pacyfkę symbolizującą wszystko co dobre niesie za sobą Rock’N Roll. Oba odtwarzacze mają na obudowach nadrukowane specjalnie zaprojektowane logotypy Przystanku Woodstock.

Obraz
© ZEN MX (fot. Creative)

[

]( http://tanio.pl/Odtwarzacz-MP4-Creative-Zen-MX-FM-8GB-Woodstock-Edition---1-79402-12280199.html )

ZEN MX posiada wiele funkcji zamkniętych w stylowej, przenośnej formie - niewielkie rozmiary, wyraźny 2,5-calowy ekran, szeroki wachlarz obsługiwanych formatów. Dodatkowo do pamięci odtwarzacza ZEN MX Woodstock wgrany jest obszerny, 30-minutowy fragment koncertu, który zachwycił półmilionową publiczność w czasie XV Przystanku Woodstock. Z kolei do pamięci odtwarzacza ZEN Style 10. Woodstock oprócz pamiątkowego opakowania wgrano do pamięci najpiękniejsze fragmenty koncertów zespołu Voo Voo z lat 2004-2009.

Obraz
© ZEN Style (fot. Creative)

Właściwości odtwarzacza ZEN MX Woodstock Edition:
- Jasny, kolorowy wyświetlacz TFT; 2,5 cala;
- Obsługa wielu formatów
((MP3/WMA/AUDIBLE 4)
- Pojemność pamięci: 8 GB;
- Zegar i budzik, dyktafon oraz Radio FM
- Gniazdo na kartę SD

Właściwości odtwarzacza ZEN Style 100 Woodstock Edition:
- Jasny wyświetlacz TFT; 1.8 cala (4,75 cm);
- Odtwarzanie do 32 godzin muzyki (dla plików mp3, 128 kbps);
- Pojemność pamięci: 8 GB;
- Budzik, kalendarz i dyktafon;

Ceny i dostępność
Przenośne odtwarzacze multimedialne ZEN MX Woodstock i ZEN Style 100 Woodstock dostępne są w wersji o pojemności 8 GB w sklepach na terenie całej Polski. Sugerowana cena detaliczna modelu wynosi odpowiednio 329 zł oraz 299 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)