Limitowana edycja dysków przenośnych WD

Limitowana edycja dysków przenośnych WD21.08.2014 11:43
Limitowana edycja dysków przenośnych WD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Aby upamiętnić 10 rocznicę rozpoczęcia sprzedaży serii My Passport, WD wprowadza na rynek nowe wzory zewnętrznych dysków twardych. W ciągu ostatnich 10 lat sprzedano ponad 60 milionów napędów My Passport, które łącznie zapewniły użytkownikom około 42 000 petabajtów przestrzeni dyskowej.

Napędy My Passport Ultra –. Metal Edition i My Passport Ultra – Anniversary Edition cechują się obudowami wykonanymi z metalu, pojemnościami do 2TB, oraz funkcjami ochrony danych – w tym tworzenia kopii zapasowych oraz integracji z systemami chmury. Oprócz tego, dyski te obsługują funkcje szyfrowania sprzętowego i ochrony hasłem, które zapobiegają nieuprawnionemu dostępowi do danych na wypadek zagubienia lub kradzieży urządzenia. Aby zapewnić dodatkową ochronę oraz możliwość współdzielenia danych dysk Metal Edition jest dostarczany z oprogramowaniem WD SmartWare Pro, które współpracuje z serwisem Dropbox i umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych z komputera na dysk i z dysku w chmurze, a także przywracanie plików z konta Dropbox do napędu My Passport.

Ceny:
My Passport Ultra –. Anniversary Edition pojawi się na rynku w ograniczonej liczbie na początku września 2014 r. Cena detaliczna napędu My Passport Ultra – Metal Edition o pojemności 1 TB wynosi 299 zł, a napędu o pojemności 2 TB wynosi 479 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)