LG zdobywa nagrody iF i Reddot Design Award

LG zdobywa nagrody iF i Reddot Design Award

LG zdobywa nagrody iF i Reddot Design Award
Źródło zdjęć: © LG
21.12.2010 12:35, aktualizacja: 21.12.2010 13:00

LG Electronics po raz dziewiąty z rzędu zdobyło nagrody iF (International Forum) i Reddot Design Award za innowacyjne wzornictwo.

LG zdobyło nagrodę główną za wykonanie ekologicznego opakowania wielokrotnego użytku w Reddot Design Award. Nagrodzone opakowanie może być wykorzystywane między innymi, jako ramka na zdjęcia lub stojak na ołówki.

Obraz
© (fot. LG)

W tegorocznym konkursie o nagrodę iF Design Award, LG zdobyło nagrody za dziewięć produktów, w tym za telewizor Full LED 3. z technologią podświetlania Nano, lodówkę z dolną zamrażarką, pralkę oraz piekarnik zasilany energią słoneczną. Oto niektóre z produktów uhonorowanych nagrodą 2011 iF Design Award:

Obraz
© (fot. LG)

LEX8: telewizor Full LED 3D z technologią podświetlania Nano

Dzięki technologii podświetlania Nano i matrycy Full LED ekran telewizora LEX8 ma grubość zaledwie 0,8. cm i jest osłonięty panelem przednim o szerokości 1,25 cm.

Obraz
© (fot. LG)

Lodówka z dolną zamrażarką przeznaczona na rynek europejski

Nowa konstrukcja lodówki z dolną zamrażarką i jej wykończenie w dwóch odcieniach wprowadzają do kuchni element współczesnej klasyki. Dzięki technologii kompresora liniowego LG i inteligentnej budowie wewnętrznej nowa lodówka ma pojemność 38. litrów.

Ładowana od przodu pralka o szerokości 60 cm

Ta pralka umożliwia zmianę ustawień prania lub ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb za pomocą wyświetlacza LCD oraz panelu sterowania. Produkt ten został wyposażony w silnik Inverter Direct Drive, dzięki któremu pralka lepiej kontroluje prędkości obrotów, precyzję ruchów wewnętrznego bębna oraz jego ruchy w lewo i w prawo.

Obraz
© (fot. LG)

Focus (PAR30): oświetlenie LED

System oświetleniowy LG Focus został zaprojektowany pod kątem zgodności z istniejącymi zasilaczami, dzięki czemu stanowi zamiennik konwencjonalnych lamp halogenowych. Jego konstrukcja - radiator z aluminiowym odlewem ciśnieniowym - dobrze pasuje do opraw oświetleniowych i wnętrz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)