"Lewitująca" półka dla audiofilów

"Lewitująca" półka dla audiofilów

"Lewitująca" półka dla audiofilów
Źródło zdjęć: © gizmowatch.com
30.12.2009 01:25, aktualizacja: 30.12.2009 18:57

Firma MOON AUDIO wprowadziła do swojej oferty nową półkę zaprojektowaną specjalnie pod sprzęt muzyczny – model Zero Gravity Magnetic Levitation. Składa się ona z dwóch części, które dzięki wykorzystaniu siły...

Firma MOON AUDIO wprowadziła do swojej oferty nową półkę zaprojektowaną specjalnie pod sprzęt muzyczny – model Zero Gravity Magnetic Levitation. Składa się ona z dwóch części, które dzięki wykorzystaniu siły magnetycznego odpychania nie stykają się. Ma to pozwolić na zredukowanie wszelkich wibracji. Gadżet powinien zadowolić przede wszystkim audiofilów, którzy posiadają sprzęt odtwarzający najwyższej klasy.

Nowość wykorzystuje siły magnetyczne –. jedne z podstawowych występujących w naturze. Dzięki zastosowaniu specjalnych magnesów wytwarzających pole magnetyczne, zarówno górny jak i dolny element półki nie stykają się. Producent zapewnia, że pozwoli to skutecznie zredukować niepożądane podczas odtwarzania muzyki wibracje.

O ile cena półki Zero Gravity Magnetic Levitation może nie być zaskoczeniem dla audiofilów, to z pewnością przyprawi ona o zawrót głowy nie jednego melomana. Aby stać się posiadaczem tego audiofilskiego gadżetu należy liczyć się z wydatkiem 500 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)