Letnie promocje w TP

Letnie promocje w TP

Letnie promocje w TP
01.07.2009 13:05, aktualizacja: 01.07.2009 13:18

Telekomunikacja Polska przygotowała na lato promocje dla klientów, którzy w tym czasie będą szukać ciekawych ofert telekomunikacyjnych. Od 1 lipca 2009 r. można zamówić neostradę z nawigacją GPS, odebrać bon na zakupy czy kupić nowoczesny telefon bezprzewodowy za złotówkę.

Od dziś Telekomunikacja Polska oferuje możliwość podpisania promocyjnej umowy na telefon stacjonarny w jednym z 3 planów doMowych - na 2. miesiące. W zamian klient otrzyma bon Sodexho o wartości 50 złotych (przy planie doMowy tp 60) lub 150 złotych (przy planach doMowy tp 300 i doMowy tp 1200).

Przy zawarciu promocyjnej umowy na korzystanie z telefonu na 1. lub 24 miesiące klienci otrzymują również możliwość zakupu już od 1 zł nowoczesnych telefonów bezprzewodowych. Wybierając jeden z 3 planów doMowych klienci mają do wyboru aparaty firmy Siemens, dostępne modele to: AL180, Gigaset AL280, E360 lub Gigaset S680. Dodatkowo, bezpłatnie przez 3 miesiące mogą korzystać z usługi prezentacji numeru dzwoniącego.

TP zdecydowała też, że w lecie nadal umożliwi klientom skorzystanie z cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem oferty neostrady z nawigacją GPS. To ciekawa propozycja dla klientów, którzy wcześniej nie mogli lub nie zdążyli z niej skorzystać. Dzięki niej internauci zamawiający usługę lub przedłużający umowę nadal będą mogli otrzymać od TP nawigację GPS firmy LARK FreeBird 35.6 z aplikacją MapaMap.

Urządzenie LARK FreeBird oferuje łatwą, intuicyjną nawigację "od drzwi do drzwi", polskie komunikaty głosowe oraz możliwość blokady ekranu i przycisków. Wyposażone jest w wyście słuchawkowe, gniazda: USB Active Sync, jack oraz słuchawkowe. LARK FreeBird wyposażony jest również w funkcje multimedialne (odtwarzanie plików wideo, plików audio, wyświetlanie zdjęć oraz przeglądarkę tekstów w formacie TXT).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)