"Letnie pakiety roamingowe" w Play

"Letnie pakiety roamingowe" w Play
Źródło zdjęć: © play

30.05.2008 20:25, aktual.: 30.05.2008 20:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 2. czerwca Play wprowadza Letnie pakiety roamingowe, dzięki którym użytkownik Play dzwoniąc z zagranicy do sieci Play płaci za minutę połączenia 49 groszy. Propozycja dotyczy obecnych oraz nowych abonentów i użytkowników sieci.

Klienci mogą aktywować jeden z dwóch pakietów roamingowych:
• Pakiet 20 minutowy na 7 dni za 9,80 zł
• Pakiet 50 minutowy na 14 dni za 24,50 zł

Istnieje możliwość aktywowania dowolnej ilości pakietów, minuty do wykorzystania sumują się. Data ważności wszystkich aktywowanych pakietów jest wyznaczana przez ostatni zakupiony pakiet. Minuty z pakietów mogą być wykorzystane na połączenia w roamingu do sieci Play z następujących krajów:
Austrii, Belgii, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Gujany Francuskiej, Gwadelupy, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Malty, Martyniki, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch.
W przypadku oferty Play Karta, Nowy Play na Kartę, Play Mix oraz Nowy Mix w Play pakiety nie będą mogły być wykorzystywane na połączenia wychodzące ze Szwajcarii, Malty, Gujany Francuskiej, Martyniki oraz Gwadelupy.

Pakiety można aktywować wybierając i zatwierdzając na klawiaturze kod _ 11114*1# _ dla pakietu 20 minut lub _ *111*14*2 # _ dla pakietu 50 minut. Aktywacja pakietu jest bezpłatna.

Opłata za pakiet w przypadku oferty Play Abonament oraz Nowy Play Abonament naliczana jest poza abonamentem. W przypadku oferty Play Karta, Nowy Play na Kartę, Play MIX oraz Nowy MIX w Play opłata pobierana jest ze środków dostępnych na koncie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)