Lepsza gwarancja na laptopa Panasonic Toughbook CF‑C1

Lepsza gwarancja na laptopa Panasonic Toughbook CF-C1

18.11.2010 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic wprowadził specjalny pakiet gwarancyjny dla wytrzymałego notebooka
z serii Toughbook: CF-C1. Zapewnia on natychmiastowe usunięcie wad produkcyjnych oraz uszkodzeń spowodowanych nieumyślnym działaniem posiadacza notebooka. Dwuletnia gwarancja obejmuje uszkodzenia powstałe
m.in. na skutek: zalania, upuszczenia, skoków napięcia a nawet zarysowania
czy pęknięcia wyświetlacza LCD. Uzupełnia ona standardową trzyletnią gwarancję
na wady produkcyjne.

Panasonic wprowadził specjalny pakiet gwarancyjny dla wytrzymałego notebooka z serii Toughbook: CF-C1. Zapewnia on natychmiastowe usunięcie wad produkcyjnych oraz uszkodzeń spowodowanych nieumyślnym działaniem posiadacza notebooka. Dwuletnia gwarancja obejmuje uszkodzenia powstałe m.in. na skutek: zalania, upuszczenia, skoków napięcia a nawet zarysowania czy pęknięcia wyświetlacza LCD. Uzupełnia ona standardową trzyletnią gwarancję na wady produkcyjne.

„Zdajemy sobie sprawę, że z Toughbooka CF-C1 korzysta się w warunkach, które mogą doprowadzić do jego nieumyślnego uszkodzenia. Stąd decyzja o rozszerzeniu naszego pakietu gwarancyjnego. Kierujemy się prostą zasadą: przypadkowo uszkodziłeś Toughbooka CF-C1 –. my szybko i profesjonalnie go naprawimy. Takie podejście ma umożliwić spokojną pracę z modelem CF-C1 w terenie” - mówi Janusz Górka, Area Sales Manager w firmie Panasonic.

Wielofunkcyjność zastosowań
Toughbook CF-C1 to lekki, odporny biznesowy notebook, który może być używany w postaci klasycznej lub tabletu. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnych pracowników, którzy często i w zróżnicowany sposób korzystają ze swojego notebooka. Podwójne wymienne baterie zapewniają do 1. godzin pracy. Użytkownik może wymienić jedną z nich bez przerywania pracy urządzenia. Toughbook waży zaledwie 1,69 kg a ergonomiczny pasek pozwala użytkownikom z łatwością trzymać urządzenie jedną ręką.

Obraz
© (fot. Panasonic)

Wydajność i łączność w pracy mobilnej
Wiele organizacji mając wzgląd na przestrzeganie bezpieczeństwa i ochronę danych osobowych nie chce przechowywać poufnych informacji na urządzeniach przenośnych. Dlatego zasadniczą kwestią dla mobilnych pracowników, jest to, aby przenosić informacje z urządzenia wejściowego do scentralizowanego serwera tak szybko i wydajnie jak to możliwe. Umożliwiają to wbudowane w CF-C1 Wi-Fi oraz system transmisji danych w standardzie 3G. Nowy model Toughbooka wyposażony jest w wydajny procesor Intel Core i5-520. vPro (2,4 GHz z Turbo Boost 2,93 GHz, Intel Smart Cache 3MB), który oferuje wysoką wydajność łącznie z funkcjonalnościami biznesowymi w technologii vPro.

Odporność i wytrzymałość
Toughbook CF-C1 posiada odporną na działanie cieczy klawiaturę i może wytrzymać upadek z wysokości 7. cm bez ryzyka uszkodzenia.

Cena i dostępność
Toughbook CF-C1 jest dostępny w Polsce w cenie od 9000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)