Łatwe w czyszczeniu sokowirówki Philips QuickClean

Łatwe w czyszczeniu sokowirówki Philips QuickClean
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.10.2014 14:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Philips wprowadza do sprzedaży dwa modele sokowirówek Avance HR1871/70 i HR1869/7, których główną zaletą jest możliwość bardzo szybkiego wyczyszczenia urządzeń.

Sokowirówki Philips Avance HR187. i HR1869 do przygotowania soków nie wymagają wcześniejszego krojenia ani obierania owoców i warzyw. Duży otwór o szerokości 80 mm i silnik o mocy 1000W dają możliwość używania całych produktów. Obydwa modele posiadają system wyciskania z odwróconym sitkiem, który pozwala uzyskać o 10% więcej soku w porównaniu do najlepszej z dostępnych dotychczas sokowirówek firmy Philips. W zależności od rodzaju wyciskanych owoców lub warzyw możliwe jest uzyskanie do 2,5l soku w jednym przebiegu bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ.

Sokowirówki Philips HR187. i HR1869 to pierwsze dostępne na rynku sokowirówki wyposażone w funkcję wstępnego czyszczenia PreClean. Wlanie wody do urządzenia i włączenie urządzenia powoduje powstawanie swego rodzaju fontanny płuczącej jego wnętrze, usuwającej wszelkie pozostałości z pokrywy i ułatwiającej umycie sitka. Dzięki gładkim powierzchniom polerowanego sitka QuickClean po wstępnym czyszczeniu można szybko usunąć pozostałe włókna za pomocą zwykłej myjki kuchennej. Producent deklaruje, że cały proces mycia trwa 1 minutę.

Cena: 690 zł i 910 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)