LastSecond.ad: allegro dla niesprzedanych kampanii reklamowych

LastSecond.ad: allegro dla niesprzedanych kampanii reklamowych

LastSecond.ad: allegro dla niesprzedanych kampanii reklamowych
09.06.2009 18:30, aktualizacja: 10.06.2009 09:52

Dostępna jest w wersji beta platforma aukcyjna B2B, na której sprzedawać i kupować można atrakcyjne i "zagrożone" oferty reklamowe.

LastSecond.ad jest platformą, na której biura reklamy mediów lub inni dysponenci powierzchni reklamowej prezentują swoje oferty i wystawiają je na sprzedaż, a reklamodawcy (domy mediowe, agencje reklamowe, agencje PR, agencje interaktywne) mogą je wyszukiwać, przeglądać oraz kupować w trybie aukcyjnym.

Giełda jest rynkiem B2. - mogą w niej uczestniczyć tylko podmioty zajmujące się sprzedażą lub zakupem kampanii reklamowych i reprezentujący je zarejestrowani użytkownicy, którzy dokładnie weryfikowani są podczas rejestracji. Last Second pośredniczy w kontaktach między zainteresowanymi stronami, finalne umowy i zlecenia zawierane są już bezpośrednio między nimi.
Last Second ułatwić ma przede wszystkim proces sprzedaży ofert "zagrożonych", których termin ważności wkrótce minie. Chodzi o pełnowartościowe emisje reklamowe - kampanie spotowe, emisje reklamowe w mediach, oferty sponsoringowe, konkursy, eventy z udziałem emisji mediowych oraz niestandardowe formaty reklamowe.

_ Na rynku mediowym jak na każdym innym rynku pojawia się pewna pula emisji, które nie zostały sprzedane w normalnym trybie. Powoduje to naturalne fluktuacje zapotrzebowania reklamodawców, nierównomierne wypełnienie grafika czy też po prostu kampanie spadające w ostatniej chwili. Dotyczy to zarówno ofert standardowych, jak i wszelkiego rodzaju konkursów, sponsoringów i eventów _ - wyjaśnia Agnieszka Stelmaszczyk, prezes Last Second. _ Last Second proponuje nowe rozwiązanie - internetową giełdę do sprzedaży takich ofert niesprzedanych _.

Opłaty związane z korzystaniem z LastSecond ponoszą jedynie sprzedający, którzy uiszczają stałą opłatę za wystawienie oferty oraz prowizję od sprzedanych ofert. Twórcy Giełdy gwarantują anonimowość dla kupujących - _ Nie ma możliwości, aby ktokolwiek z innej firmy niż Twoja posiadł informację o Twoich działaniach na serwisie Last Second _ - brzmi wyjaśnienie na stronie serwisu.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)