Laser, który pobudzi do zabawy psy i koty

Laser, który pobudzi do zabawy psy i koty

Laser, który pobudzi do zabawy psy i koty
Źródło zdjęć: © WP.PL
17.11.2010 10:44, aktualizacja: 17.11.2010 12:58

Chyba większość z nas ma w domu jakiegoś zwierzaka. Niestety życie w ciągłym biegu i natłok obowiązków sprawiają, że nie poświęcamy im należytej uwagi i często o nich zapominamy. Jeśli nie mamy czasu...

Chyba większość z nas ma w domu jakiegoś zwierzaka. Niestety życie w ciągłym biegu i natłok obowiązków sprawiają, że nie poświęcamy im należytej uwagi i często o nich zapominamy. Jeśli nie mamy czasu na zabawę z naszym pupilem, być może warto zastanowić się nad zakupem gadżetu, który dostarczy mu odrobinę rozrywki.

Koty i psy uwielbiają biegać. Ochoczo bawią się kłębkiem wełny czy piłką. Ich uwagę zwraca również punkt wskaźnika laserowego, który za wszelką cenę próbują dopaść. Taka forma zabawy stała się dla amerykanów inspiracją do stworzenia nowego gadżetu - DART FroliCat RouseDog. Jak sama nazwa wskazuje urządzenie przeznaczone jest zarówno dla psów, jak i kotów. Posiada timer oraz automatyczną, laserową głowicę pozwalającą na pełny obrót w płaszczyźnie poziomej (36. stopni). Całość została umieszczona na stabilnej podstawie. Ciekawostką jest to, że laser porusza się z różną szybkością, co zdecydowanie wpływa na pobudzenie zainteresowania zabawką.

Zobacz DART FroliCat/RouseDog w akcji

Jak widać na załączonym materiale wideo, gadżet zapewnia świetną rozrywkę dla psów i kotów. Zastanawiać może jedynie po jakim czasie, zwierzaki znudzą się gonieniem czerwonego punktu? Producent podaje, że zaprogramowanych jest aż 16 różnych kombinacji, co powinno zapewnić długie godziny świetnej zabawy. Urządzenie DART FroliCat RouseDog dostępne jest w cenie wynoszącej niespełna 35 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)