Laptop ASUS B50A – biznesowy partner

Laptop ASUS B50A – biznesowy partner

Laptop ASUS B50A – biznesowy partner
Źródło zdjęć: © Asus
25.09.2008 11:47, aktualizacja: 25.09.2008 12:22

Komputery przenośne stały się niezbędnym wyposażeniem domu oraz biura. Są nieodłącznym urządzeniem dla ludzi biznesu. Firma ASUS stawia nie tylko na mobilność, ale przede wszystkim na moc i solidność. Cechy te łączy w sobie nowy model ASUS B50A.

Mobilność
ASUS B50A został wyposażony w innowacyjną technologię Express Gate, która pozwala uzyskać dostęp do Internetu w ciągu 8 sekund. Express Gate umożliwia ultra szybkie uruchomienie komputera, dając dostęp do wielu użytecznych funkcji w notebookach bazujących na najnowszej platformie firmy Intel. Dzięki wygodnemu i szybkiemu dostępowi do sieci, użytkownik może natychmiast wysłać pilne maile jeszcze przed wyjściem do pracy, przeglądać strony internetowe między zaplanowanymi spotkaniami oraz komunikować się z przyjaciółmi i rodziną w mgnieniu oka. Dodatkowo Express Gate ułatwia efektywne połączenie dwóch komputerów, pozwalając na udostępnianie zasobów, np.: muzyki czy zdjęć. Wszystkie dane mogą być bezpiecznie współdzielone, bez ryzyka ich utraty.

Moc i solidność
Biznesmani docenią moc nowego produktu. Oparty na najnowszym procesorze Intel Centrino 2 nowy B50. potrafi tak zarządzać energią, aby bez problemu funkcjonować przez 5 godzin bez zewnętrznego zasilania.

Obraz
© ASUS B50A (fot. Asus)

Do niedawna wylana na klawiaturę kawa groziła utratą danych. Klasyczne notebooki nie chronią dysku przed zalaniem. W ASUS B50A dysk zabezpieczony jest wodoodporną osłoną. Klawiaturę wyposażono w specjalne dreny, które działają jak system melioracyjny i nie dopuszczają wody do dysku. Zadbano również o zabezpieczenie tak delikatnego elementu, jakim jest ekran. Wyświetlacz LCD jest odporny na zadrapania i potencjalne uszkodzenia.
Specjalnie dla biznesmanów notebook został wyposażony w czytnik linii papilarnych oraz układ zabezpieczający TPM, który zapobiega atakom hakerów przechwytujących klucze kodowania i hasła dostępu do poufnych danych.

Odpinana stacja dokująca jest idealnym rozwiązaniem. Pozwala ustawić notebooka w wygodnej do pisania pozycji, a także ułatwia podłączanie urządzeń USB, dzięki czemu można szybko i wygodnie przenosić potrzebne dane.

ASUS B50A jest już dostępny w sklepach. Sugerowana cena detaliczna od 2979zł brutto

DANE TECHNICZNE:

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)