Łagodnie budząca poduszka

Łagodnie budząca poduszka

Łagodnie budząca poduszka
09.05.2008 13:04, aktualizacja: 09.05.2008 13:25

Producenci budzików na każdym kroku prześcigają się w
pomysłach na to co zrobić aby oferowane przez nich urządzenia
skutecznie i zarazem łagodnie wybudzały nas ze snu

*Producenci budzików na każdym kroku prześcigają się w pomysłach na to co zrobić aby oferowane przez nich urządzenia skutecznie i zarazem łagodnie wybudzały nas ze snu. *
Prezentowaliśmy już ciekawe konstrukcje latające oraz te wyróżniające się na tle konkurencji elementami „inteligencji”. Jeśli każdego ranka nasze pobudki są czymś nieprzyjemnym i dosyć mamy już irytującego dźwięku alarmu zainteresować nas może nowa poduszka - „glo Pillow”.

Jej twórcy wyszli z założenia, iż to właśnie nie dźwięk, a światło pomoże naturalnie i łagodnie wybudzić nas ze snu o wcześniej ustalonej godzinie. Źródłem światła są diody LED, które zaczynają świecić 40 minut przed zaprogramowaną godziną alarmu. Przez stopniowe rozjaśnianie mają one imitować wschód słońca i nastanie poranka. Poduszka dodatkowo posiada funkcję zegara prezentującego na wyświetlaczu aktualną godzinę.

|

Obraz

|
| --- |

Pomysł jest interesujący, jednak na razie jest to tylko projekt koncepcyjny. Ciekawe tylko jak przedstawia się skuteczność takiego rozwiązania.

ZOBACZ TAKŻE:Łagodny budzik

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)