Kurupira WebFilter - chroń swoje dziecko w sieci

Kurupira WebFilter - chroń swoje dziecko w sieci

Kurupira WebFilter - chroń swoje dziecko w sieci
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
02.11.2012 15:20, aktualizacja: 09.08.2013 12:41

W jaki sposób przygotować dla dziecka komputer podłączony do internetu? Warto zainstalować specjalne oprogramowanie, które odfiltruje niepożądane treści.

Kurupira WebFilter to darmowy program umożliwiający blokowanie wybranych stron internetowych. Pozwala filtrować treści w internecie, dzięki czemu nasze dzieci mogą bezpiecznie surfować po sieci. Oprogramowanie posiada moduł blokujący dostęp do serwisów z treściami pornograficznymi, działający w oparciu o pokaźna bazę adresów źródłowych. Pozwala zablokować dostęp do wybranych programów i witryn sieci web - np. serwisów społecznościowych czy komunikatorów internetowych.

Oprogramowanie umożliwia również ustanowienie określonego czasu, w jakim dziecko może korzystać z internetu. Pozwala określić limit czasu, po którym dostęp zostanie zablokowany. Kurupira WebFilter przechowuje również historię aktywności w internecie naszych pociech, umożliwiającą sprawdzanie najczęściej odwiedzanych stron i używanych programów, a wszystko to w oparciu o przejrzyste raporty i wykresy.

Oprogramowanie Kurupira WebFilter można pobrać z naszego katalogu programów, klikając na przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)