Kupujesz gazetę - smartfona dostajesz gratis

Kupujesz gazetę - smartfona dostajesz gratis

Kupujesz gazetę - smartfona dostajesz gratis
Źródło zdjęć: © chip.pl
05.10.2012 10:08

Czytelnicy Entertainment Weekly kupujący ostatni numer mogli się czuć nieco zaskoczeni. Wewnątrz pisma znalazła się interaktywna reklama. Na jednej ze stron można było znaleźć wyświetlacz LCD, który… wyświetlał na żywo Tweety oraz wideo.

Skoro urządzenie wyświetlało treści z sieci na żywo, "reklama" musiała być połączona z internetem. Ciekawscy natychmiast zaczęli rozrywać kartki pomiędzy którymi znalazła się ta nietypowa forma reklamy i odkryli, że to nic innego jak smartfon z nieco inną obudową, działający pod kontrolą Androida

Pomiędzy dwoma tekturkami znalazła się standardowa bateria ze smartfona, karta SIM T-Mobile (3G), kamera, głośnik oraz port mini USB. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w klawiaturę QWERTY, ale ta została zaklejona taśmą.

Po chwili zabawy udało się wyjść z trybu reklamy i dotrzeć do standardowego menu systemu Android. Jego płyta główna została wyprodukowana przez firmę Foxconn i prawdopodobnie jest tym samym urządzeniem, które znajduje się wewnątrz smartfona ABO kosztującego 8. dolarów. Jeżeli chcesz zakupić pismo, mamy złą wiadomość. Liczba egzemplarzy z interaktywną reklamą, czyli smartfonem to zaledwie 1000 sztuk.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (103)