Kup nowe rzeczy na próbę

Kup nowe rzeczy na próbę

Kup nowe rzeczy na próbę
Źródło zdjęć: © Digital Vision/Thinkstock
25.01.2011 10:02

Kupowanie sprzętu elektronicznego zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem - po zakupie może się okazać, że wybrane urządzenie nie do końca odpowiada naszym potrzebom. Dla tych, którzy chcą mieć najpierw możliwość sprawdzenia, co kupują Vobis wprowadził ofertę zakupów na próbę. Jeśli wybrany produkt z jakichś względów nie spełni oczekiwań użytkownika, można go po prostu oddać i otrzymać zwrot całej kwoty.

Program Kup na próbę skonstruowano tak, by każdy klient mógł zapoznać się z wybranym produktem i przetestować go. Jeśli w ciągu trzech dni roboczych po zakupie użytkownik dojdzie do wniosku, że dane urządzenie - np. komputer, smartfon, tablet, itp. - nie do końca odpowiada jego potrzebom, to może przyjść do salonu i go zwrócić.

W regulaminie usługi nie ma żadnych kruczków czy obostrzeń - ważne jest tylko, by zwracany produkt był kompletny (dotyczy to również dołączonych akcesoriów oraz opakowania) i nie nosił śladów użytkowania. Z oczywistych względów klient nie powinien również aktywować gwarancji ani rejestrować zainstalowanego na urządzeniu oprogramowania.

Obraz
© (fot. Digital Vision/Thinkstock)

Przed zakupem, warto na miejscu sprawdzić, czy dany produkt możemy kupić na próbę, ponieważ nie wszystkie towary i grupy towarowe możemy kupić w ten sposób.

Przypominamy także, że w przypadku zakupów dokonywanych poza lokalem przedsiębiorcy -czyli np. przez internet - każdemu i w każdym sklepie, przysługuje prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)