"Kosmiczny" HUB USB od Modecom

"Kosmiczny" HUB USB od Modecom

"Kosmiczny" HUB USB od Modecom
Źródło zdjęć: © Modecom
21.06.2010 12:15, aktualizacja: 21.06.2010 12:27

Firma Modecom wprowadziła do swojej oferty nowy hub USB. Dzięki Hub-UFO można podłączyć nawet 7 dodatkowych urządzeń posiadających złącza USB.

Niewielkie rozmiary oraz krótki, chowany w urządzeniu kabel sprawdzi się w trakcie podróży. Hub-UFO nie wymaga dodatkowego źródła zasilania, jednak opcjonalny zasilacz pozwala zwiększyć jego możliwości, zapewniając ładowanie akumulatorów w telefonach komórkowych lub przenośnych odtwarzaczach mp3.

Obraz
© (fot. Modecom)

_ "W przeciwieństwie do posiadaczy komputerów stacjonarnych, mobilni użytkownicy muszą liczyć się z problemem zbyt małej ilości portów USB. Dotyczy to szczególnie netbooków oraz starszych notebooków, gdzie standardowo montuje się 2-3 takie złącza, które w wielu przypadkach nie wystarczają do obsługi dodatkowych urządzeń. Właśnie z myślą o tych klientach stworzyliśmy Hub-UFO, dzięki któremu będą mogli swobodnie podłączyć aż 7 peryferiów, zapewniając im również (opcjonalnie) niezbędną moc do ładowania lokalnych akumulatorów. Na uwagę zasługuje również kompaktowa obudowa hub'a, który zmieści się w kieszeni kurtki, torbie na notebooka lub plecaku.” _ - powiedział Krzysztof Wójciak, Dyrektor Zarządzający Modecom.

Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena to 59,90 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)