Koreańscy rodzice chcą telefonów bez Internetu

09.08.2007 11:00, aktual.: 09.08.2007 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telefonia komórkowa w Korei Południowej należy do najbardziej rozwiniętych na świecie. Nie wszyscy jednak są z tego powodu szczęśliwi - o czym świadczą głosy niezadowolonych rodziców płacących rachunki telefoniczne swoich pociech.

Jako można przeczytać na stronie serwisu Chosun.com - http://english.chosun.com/w21data/html/news/200708/200708060017.html, rodzice nastoletnich Koreańczyków niezadowoleni są z oferowanego przez operatorów telefonii komórkowej dostępu do różnego rodzaju serwisów internetowych.

_ "Mój syn, który jest uczniem szkoły średniej, używa swojego telefonu głównie do grania online przez co byłem zmuszony do zapłacenia dużo większego rachunku. Zastanawiam się nad zastąpieniem jego komórki modelem pozbawionym dostępu do Internetu lecz w naszym kraju stanowi to niestety problem" _ - tłumaczy Lee Sung-young, niezadowolony ojciec.

Warto nadmienić, że tylko jeden operator - KTF - postarał się aby w jego ofercie były dostępne urządzenia pozbawione dostępu do Internetu. W dodatku są to tylko dwa modele.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)