Konwerter gier z 2D do 3D LG trafia do Polski

Konwerter gier z 2D do 3D LG trafia do Polski
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

11.10.2011 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Koreański producent ogłosił, że pierwszy na świecie silnik do konwersji gier z technologii 2D do 3D, będzie dostępny do pobrania dla użytkowników LG Swift 3D w październiku. Polscy gracze będą mogli cieszyć się technologią 3D w drugiej połowie miesiąca

Oparty na technologii OpenGL konwerter gier 3. otworzy kolejne furtki do świata trójwymiarowych treści dla graczy na całym świecie. Użytkownicy smartfonów będą mogli cieszyć się z efektu 3D w grach pobranych uprzednio w formacie 2D. Jeśli nie spodoba ci się gra w 3D, za pomocą jednego klawisza, będziesz mógł w dowolnym czasie powrócić do trybu 2D sprzed konwersji.

Zaraz po instalacji, użytkownicy mogą cieszyć się grami przygotowanymi dla dwuwymiarowych ekranów w technologii 3. aktywując aplikację 3D Game Converter. Jedyny warunek - gra musi być oparta na silniku Open GL. Użytkownicy mogą także samodzielnie regulować głębię 3D i ustawienia obrazu.

Plany publikacji nowej wersji oprogramowania rozszerzającego funkcjonalności Optimusa 3D (Swift 3D na polskim rynku) obejmują między innymi:
- 3D Video Editor - umożliwiające tworzenie i edycję filmów 3D bezpośrednio na ekranie telefonu
- Oglądanie zawartości 3D w dwóch wymiarach - bez trybu podziału
- Dolby Mobile - dla uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku
- Automatyczna stabilizacja obrazu przy kręceniu dwuwymiarowych materiałów video

3D Game Converter może być instalowany automatycznie przy wykorzystaniu połączenia Wi-Fi - wystarczy jedynie sprawdzić czy dostępna jest nowa wersja oprogramowania w zakładce Ustawienia - w menu telefonu. Aktualizacji można dokonać również podłączając telefon do komputera PC i uruchamiając aplikację LG Mobile Support Tool.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)