Kontroler Xbox One Elite od dziś w sprzedaży

Kontroler Xbox One Elite od dziś w sprzedaży
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.11.2015 10:23, aktual.: 06.11.2015 11:30

Microsoft wprowadził dziś do sprzedaży w Polsce nowy, całkowicie odmienny kontroler Xbox One Elite. Nowe akcesorium jest dostępne w cenie około 600 zł.

Kontroler Xbox Elite spełnia nawet wyśrubowane wymagania użytkowników. Sprzęt został stworzony we współpracy z profesjonalnymi graczami, aby w pełni wykorzystać potencjał gier i dostosować jego funkcje do specyficznego stylu rozgrywki. Kontroler Elite to większa precyzja ruchu i szybkość działania. Sporą zmianą jest możliwość dostosowania do własnych potrzeb poszczególnych elementów kontrolera. W zestawie z kontrolerem dołączone są liczne akcesoria, pozwalające na dowolną konfigurację sprzętu. Wszystko to możliwe jest dzięki wymiennym drążkom, łopatkom i przyciskom kierunkowym.

Ustawienia kontrolera można też dostosować do swoich potrzeb za pomocą aplikacji dostępnej na konsoli oraz w systemie Windows 10. Za jej pomocą można wybrać ustawienia spustów, czułość drążków, funkcje przycisków i inne opcje. Można też przypisać różnorodne funkcje do przycisków ABXY, łopatek, pada kierunkowego, spustów i drążków, w zależności od wybranej gry. Utworzone profile można następnie załadować do kontrolera i błyskawicznie przełączyć w trakcie rozgrywki. Dodatkowo, kontroler Xbox Elite będzie wyposażony w przygotowane wcześniej profile, dostosowane do najpopularniejszych gier tego roku, w tym Halo 5: Guardians, Forza Motorsport 6 i Gears of War: Ultimate Edition, jak również nadchodzących hitów: Call of Duty: Black Ops III i Star Wars Battlefront.

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite został zaakceptowany do użytku w rozgrywkach turniejowych organizacji ESL oraz Major League Gaming (MGS).

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)