Koniec TelePlay - Play rezygnuje z usługi

Koniec TelePlay - Play rezygnuje z usługi

Koniec TelePlay - Play rezygnuje z usługi
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.08.2015 12:33, aktualizacja: 10.08.2015 13:27

Usługa TelePlay w Play przestaje być świadczona. Operator wysyła do użytkowników monity o ważności jedynie do końca opłaconej subskrypcji.

*Usługa TelePlay przestaje być świadczona. Play wysyła do użytkowników monity o ważności jedynie do końca opłaconej subskrypcji. * Usługa TelePlay działała od końca 2010 roku. Dzięki niej klienci mogli wykorzystywać komputer do nawiązywania i odbierania połączeń oraz wysyłki wiadomości z posiadanego numeru sieci Play. Oferta była korzystna szczególnie w czasie wyjazdów zagranicznych, gdyż pozwalała ominąć koszty roamingu międzynarodowego.

Miesięczny koszt usługi wynosił 3,69 zł, z 14-dniowym bezpłatnym okresem próbnym. Play rozesłał krótkie monity do użytkowników o planowanym wyłączeniu usługi. Na stronie sieci usługa TelePlay nadal jest widoczna, ale nie ma już możliwości jej uruchomienia.

Jak informuje na swoim blogu rzecznik Play Marcin Gruszka, usługa TelePlay będzie działać do momentu zakończenia subskrypcji wykupionych przez użytkowników. Po tym okresie ma pojawić się nowa usługa, która być może zaoferuje podobną funkcjonalność.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)