Komputronik wysyła do Europy

01.08.2007 10:30, aktual.: 01.08.2007 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sklep internetowy Komputronik.pl uruchomił ofertę tanich przesyłek kurierskich dla klientów na terenie Europy. Klienci mogą korzystać z tanich opłat za przesłanie towaru na trenie krajów Europy Zachodniej i Centralnej.

Decyzja wprowadzenia takiej usługi jest podyktowana dalszą ekspansją i realizacją strategii rozwoju w celu rozszerzenia portfolio klientów sklepu Komputronik.pl o rynki leżące poza Polską.

Usługę realizuje firma DHL. Oferta skierowana jest dla podmiotów gospodarczych, choć mogą z niej korzystać również klienci indywidualni, którzy mogą zamówić produkty na firmę, w której pracują lub skorzystać z uprzejmości zaprzyjaźnionej firmy. Ceny usług w zależności od kraju docelowego i wynoszą od 36 do 61 EUR ( ceny skalkulowane dla przesyłek do 50kg wagi brutto ), natomiast czas realizacji zamówienia to średnio około 5 dni roboczych. Szczegóły dotyczące oferty oraz wykaz państw i opłat za transport są dostępne pod adresem internetowym na stronie: http://www.komputronik.pl/html,e,sklep:transport/ .

_ "Jesteśmy bardzo zainteresowani dotarciem przede wszystkim do grup polonijnych. Obserwujemy bowiem rosnące zainteresowanie sklepem Komputronik.pl z zagranicy. Są to przede wszystkim Polacy, którzy wyemigrowali czasowo lub na stałe za granicę. Wśród nich, pokaźną grupę stanowią osoby, które nas znają i byli naszymi klientami mieszkając w kraju. Z naszych badań wynika, że chętnie dalej realizowaliby zakupy w naszym sklepie on-line. Największą przeszkodę stanowiły jednak koszty transportu. Dzięki współpracy z DHL możemy teraz zaoferować naszym klientom bardzo korzystne warunki przesyłki" _, powiedział Maciej Piotrowski Wicedyrektor Marketingu Komputronik S.A. i dodał: _ "Duże znaczenie ma fakt, że skala handlu elektronicznego jest w Europie na różnym stopniu zaawansowania i rozwoju. W krajach zachodnich, gdzie liczba e-marketów jest największa, ceny na ten sam asortyment towarów, jaki oferuje także sklep Komputronik.pl, jest niejednokrotnie dużo wyższa. Dlatego uważamy, że klienci będą zainteresowani
realizacją zakupów w naszym sklepie" _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)