Komputer dla fanów Far Cry 2

Komputer dla fanów Far Cry 2

Komputer dla fanów Far Cry 2
13.11.2008 15:32, aktualizacja: 30.01.2017 15:10

Z okazji premiery gry Far Cry 2 firma NTT przygotowała serię komputerów poświęconą tej pozycji. Osoby, które zdecydują się na zakup zapewnią sobie możliwość komfortowej gry, a jednocześnie staną się posiadaczami efektownie prezentującego się peceta.

Far Cry 2 przyciąga uwagę za sprawą widowiskowej oprawy graficznej. Gracze toczący starcia na terenie Afryki mogą podziwiać efekty pogodowe, zmienne cykle dnia i nocy, a także siać spustoszenie za pomocą efektownego miotacza ognia.

Obraz
© (fot. IDG)

Komputery przygotowane przez firmę NTT zbudowano w oparciu o procesory Intela, płyty główne ASUS wspierające technologię SLI oraz karty graficzne z układami Nvidia GeForce 9600GT. Zostały ponadto wyposażone w 3 GB pamięci RAM i dyski twarde o pojemności co najmniej 500 GB. Całość umieszczono w obudowach ozdobionych elementami graficznymi związanymi z Far Cry 2. Pecety pracują pod kontrolą systemu Windows Vista Home Premium. W zestawie użytkownicy znajdą także egzemplarz gry.

Jedna z konfiguracji oznaczona symbolem NTT GAME W 909A SLI Ready i zbudowana w oparciu o procesor Intel Core 2 Quad Q8200 została wyceniona na 3299 zł.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych zestawów można znaleźć na stronie firmy NTT.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)