Kolumna z łącznością bluetooth na głośne imprezy

Kolumna z łącznością bluetooth na głośne imprezy

Kolumna z łącznością bluetooth na głośne imprezy
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
27.01.2014 08:42
Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Głośniki z łącznością bluetooth to zazwyczaj niewielkie urządzenia do użytku w trakcie weekendowych wyjazdów lub domowe systemy grające. Road Warrior całkowicie burzy tę regułę.

Nowy model firmy ION Audio to bezprzewodowa kolumna głośnikowa o słusznych rozmiarach i mocy 200 W. Przeznaczona jest do amatorskiego nagłaśniania większych pomieszczeń i imprez na świeżym powietrzu. Producent zastosował w nim rozwiązania, które zwiększają zasięg przesyłania muzyki przez Bluetooth do 30 metrów.

Kolumna wyposażona jest w dwa niskotonowe głośniki o średnicy 10 cali, oraz jednocalowe tweetery. Zasilana może być zarówno z sieci energetycznej jak również z gniazdka samochodowego. Wewnątrz wbudowano żelowy akumulator kwasowo-ołowiowy o pojemności 7 Ah.

Oprócz bluetooth, muzykę można przesyłać również dzięki wejściu AUX oraz odbierać radio z wbudowanego tunera FM/AM. Ciekawy jest również wygląd kolumny, który bezpośrednio nawiązuje do klasycznych boombox’ów. Road Warrior 200 W będzie kosztował 399 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)