Kolorowa waga Zelmer BS1200

Kolorowa waga Zelmer BS1200

Kolorowa waga Zelmer BS1200
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.05.2012 13:23

Kontrola wagi to ważna sprawa, jednak przyda się przy tym także trochę dystansu. Kolorowa waga sprawi, że liczba, którą zobaczysz na wyświetlaczu, mniej cię przestraszy.

Wagi łazienkowe są zazwyczaj bardzo podobne do siebie: nowoczesne, ze szkła lub stali, charakteryzuje je minimalistyczny, chłodny design. Sprawia to, że po świątecznych czy weekendowych szaleństwach jeszcze bardziej boimy się nawet do niej zbliżyć, w efekcie czego piękna lśniąca waga kurzy się zapomniana i wyklęta gdzieś w kącie łazienki.

A gdyby tak do ważenia się podejść trochę z przymrużeniem oka? Przecież kilogram za mało czy za dużo nie jest znowu takim problemem. Na pewno łatwiej dojść do tego wniosku, gdy waga się do nas „uśmiechnie”, a my do niej –. wtedy liczba widoczna na wyświetlaczu nie będzie wydawać się już taka straszna. Firma Zelmer proponuje wagi łazienkowe w kolorowych, optymistycznych barwach. Takie wzornictwo czyni z nich nie tylko użyteczny sprzęt, ale także dekorację łazienki.

Poza ciekawym designem, model BS120. charakteryzuje się także funkcjonalnością. Znajdziemy tu duży i czytelny wyświetlacz LCD oraz 4 precyzyjne sensory, które zapewniają dokładność pomiaru. Waga ta jest cienka i niewielka - jej rozmiar to tylko 25 cm x 19 cm, dzięki czemu ją łatwiej przechowywać. Właściciele małych łazienek powinni czuć się usatysfakcjonowani.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)