Kółko od Porsche

Kółko od Porsche

Kółko od Porsche
13.05.2008 12:30, aktualizacja: 16.05.2008 20:54

Jeśli problemem jest zasób naszego portfela, a mimo to chcielibyśmy
poczuć się jak za kółkiem prawdziwej "dziewięćset jedenastki", jest to
teraz możliwe dzięki nowej kierownicy niemieckiej firmy FANATEC

*Prawie każdy marzył kiedyś o sportowym samochodzie. Któż by nie chciał stać się posiadaczem auta spod marki Porsche. *
Jeśli problemem jest zasób naszego portfela, a mimo to chcielibyśmy poczuć się jak za kółkiem prawdziwej "dziewięćset jedenastki", jest to teraz możliwe dzięki nowej kierownicy niemieckiej firmy FANATEC - Porsche 91. Turbo Wheel. To oparta na licencji Porsche replika kierownicy Porsche 911 Turbo.

Przy jej produkcji wykorzystano oryginalne elementy takie jak umieszczone na środku kierownicy metalowe logo firmy czy wykonane ręcznie, zgodnie z najwyższymi standardami jakości Porsche skórzane obszycia. Ciekawostką jest to, iż użytkownik dzięki dołączonemu oprogramowaniu ma możliwość regulacji maksymalnego obrotu kierownicy do 900. 360 lub 180 stopni, albo wyboru ustawienia niestandardowego z dokładnością do 1 stopnia.

Akcesorium w pełni współpracuje z komputerami klasy PC oraz konsolami do gier Playstation 3. W przypadku starszej generacji konsol - Playstation 2 producent nie gwarantuje poprawności działania we wszystkich dostępnych grach. Transmisja danych z komputerem / konsolą odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii „Wireless USB”. Realizmu podczas gry mają dodać 3 silniki mechanizmu Force Feedback.

W zestawie znajdziemy kierownicę o średnicy 3. cm, podstawkę z pedałami sprzęgła, hamulca i gazu oraz dwa ruchome drążki zmiany biegów, mające imitować przekładnię mechaniczną (6+1) lub sekwencyjną. Cena: 299,95 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)